SMS infokanál

Zveřejněno: 16. 1. 2007

Obec Malá Morava připravila novou službu pro zvýšení informovanosti občanů formou krátkých SMS zpráv. Tato služba je zcela zdarma. Smyslem rozesílaných SMS zpráv je informovat o různých společenských, kulturních a sportovních akcích v obci a také například varovat občany před blížícími se živelnými pohromami.

Registrace Vašeho telefonního čísla k odběru SMS

Pro odběr SMS odešlete SMS na číslo SMS InfoKanálu Malá Morava  605 733 680 ve tvaru:
IK MALMOR REGISTRUJ

Zrušení rozesílání informačních SMS zpráv

Chcete-li Vaše číslo vyřadit z odběru všech SMS zpráv, zašlete na číslo InfoKanáluMalá Morava  605 733 680  SMS ve tvaru:
IK MALMOR ODREGISTRUJ

Vážení občané, neváhejte a zaregistrujte se. Jedná se o službu, která je tady pro Vás. Služba SMS InfoKanál  a s ní související databáze je chráněna technickými prostředky. Společnost INFOKANÁL s.r.o., která službu provozuje, je registrována u úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jste zde: Úvod > Dokumenty > SMS infokanál