Letní fotbalový kemp mladších žáků a st. přípravek 6. ročník - 2019

 

Kdy

  • 1. 7. 2019 00:00

Kde


Více o akci

Termíny:

  • 1. turnus 1. 7. - 6. 7. 2019 - ml. a st. přípravka

Místo:

Penzion Gól Loučná nad Desnou 
Rejhotice 166

Věková kategorie:

  • 1. turnus - ročník nar. 2007 - 2010

Cena:

4 000,-

Cena zahrnuje:

  • ubytování, celodenní stravu

  • kompletní pitný režim, tréninkový program pod dohledem profitrenérů mládeže FAČR, regeneraci

  • doprovodný program-bowling, stolní tenis, plážové sporty

  • atletická a gymnastická průprava

  • dárky od sponzorů, projekce, dres s logem tréninkového kempu, autogramiádu s profesionálními hráči fotbalu, grilování

Přihláška na letní fotbalový kemp

K 1. 5. 2019 byla kapacita fotbalového kempu naplněna na 100% a nové děti již nemůžeme letošní rok přijmout ! Prosím rodiče, kteří ještě nezaplatili částku 4 000 kč, ať tak učiní nejpozději do 31. 5. 2019 !!!

č. ú. 557449841/0100 VS rodné číslo dítěte

Další informace budou k 1.6.2019 již s pokyny na kemp !

Seznam přihlášených

2011

Marek Berka - FK Šumperk

Jonáš Kratochvíl - SK Sigma Olomouc

David Dokoupil -   FK Šumperk

David Lakomý -  FK Šumperk

Patrik Turza – FK Zlaté Hory

Bohumil Prejda – FK Šumperk

David Fojtík – FK Šumperk

Jaroslav Pospíšil – FK Šumperk

Jakub Daniel – FK Šumperk

Štěpán Chlopčík – FK Zlaté Hory

Jakub Ratimorský – SFC Opava

2010

Antonín Jurenka – SK Miletín

Adam Bronda – SK Řetězárna Česká Ves

Jonáš Robotka  - SK Řetězárna Česká Ves

Vojtěch Koper – FK Zlaté Hory

Václav Kolb – SK Lipová Lázně

2009

Tomáš Rössler – SK Rybník

Štěpán Pietkiewicz – SK Rybník

František Petřík – SK Miletín

Patrik Atanasiadis – FK Zlaté Hory

Samuel Hečko – SK Řetězárna Česká Ves

Saša Vejchoda – FK Šumperk

Tomáš Vaculík – TJ Velké Losiny

Karolína Koryčanová - SK Lipová Lázně

Veronika Bergerová - SK Lipová Lázně

Beáta Oulehlová – SK Lipová Lázně

Bedřich Šimek – SK Lipová Lázně

Lucas Brych – SK Lipová Lázně

2008

Jan Boháč – 1.FC Viktorie Přerov

Jakub Lisner – TJ Velké Losiny

Kristán Suchý – SK Řetězárna Česká Ves

Tereza Opravilová – FK Šumperk

Patrik Lakomý – FK Šumperk

Tomáš Navrátil – TJ Velké Losiny

Matěj Tluchoř - TJ Jiskra Rapotín

Jonáš Hruška - Modřice

Matyáš Pospíšil – TJ Jiskra Rapotín

2007

Teodor Kedroníček – Jiskra Rapotín

Teo Uhnák – SK Líšeň

Petr Doubrava - SK Uničov

Aleš Suchomel - SK Líšeň

Dominik Buchal - SK Lipová Lázně

Richard Koryčan - FK Šumperk

_____________________________

Kapacita naplněna k 1. 5. 2019

 


Jste zde: Úvod > Kalendář akcí > Letní fotbalový kemp mladších žáků a st. přípravek 6. ročník - 2019