Penzion Tones Malá Morava - Podlesí

Aktualizace: 18. 9. 2013

Apartmánový dům Tones se nachází v Podlesí, místní části malebné podhorské obce Malá Morava, která leží na pomezí Moravy a Čech vklíněná mezi masivy Hrubého Lesa, Kralického Sněžníku a Hanušovické vrchoviny.

Penzion Tones

Pokoje:

Naše apartmány sídlí v nově a moderně zrekonstruovaném domě, který stojí přímo na náměstí v Podlesí. Hned po vstupu do areálu na Vás dýchne příjemná atmosféra a okouzlí Vás zařízení ve stylu lidové architektury.

Ubytování nabízíme ve dvou stylově zařízených a plně vybavených apartmánech s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Každý apartmán poskytuje pohodlné ubytování až pro 8 osob.

Hlavním vchodem se vchází do prostorné chodby, která je vybavena 2 truhlami a bankovním sejfem. Z této chodby se vchází do apartmánu A. V přízemí objektu je Vám dále k dispozici společenská místnost s televizí, kulečníkem, šipkami, stolním fotbálkem a výčepním pultem. Po letním výšlapu nebo zimní lyžovačce jistě oceníte vířivku se saunou, která se nachází ve stylových prostorách taktéž v přízemí penzionu. Apartmán B je umístěn v 1. patře domu.

U domu se rozprostírá upravená zahrada s venkovním posezením, houpací sítí a krbem, která přímo láká k relaxaci na čerstvém vzduchu a k letnímu grilování. Zajímavým zpestřením Vašeho pobytu může být promítání filmu na zeď domu. Užijete si tak soukromé letní kino. Apartmánový dům Tones Vám nabízí také sportovní vyžití, k tomuto účelu slouží malé zatravněné hřiště vedle objektu, na kterém si můžete zahrát nohejbal, fotbal a jiné hry. Vaše děti jistě potěší dětské hřiště.

+420581002403

Internetové stránky
www.penzion-tones.cz

penzion-tones@hotel.cz