Rovnou na obsah Rovnou na menu
Obec Malá Morava
Malá Morava

Penzion Tones Malá Morava - Podlesí

Apartmánový dům Tones se nachází v Podlesí, místní části malebné podhorské obce Malá Morava, která leží na pomezí Moravy a Čech vklíněná mezi masivy Hrubého Lesa, Kralického Sněžníku a Hanušovické vrchoviny.

Naše apartmány sídlí v nově a moderně zrekonstruovaném domě, který stojí přímo na náměstí v Podlesí. Hned po vstupu do areálu na Vás dýchne příjemná atmosféra a okouzlí Vás zařízení ve stylu lidové architektury.

Ubytování nabízíme ve dvou stylově zařízených a plně vybavených apartmánech s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Každý apartmán poskytuje pohodlné ubytování až pro 8 osob.

Hlavním vchodem se vchází do prostorné chodby, která je vybavena 2 truhlami a bankovním sejfem. Z této chodby se vchází do apartmánu A. V přízemí objektu je Vám dále k dispozici společenská místnost s televizí, kulečníkem, šipkami, stolním fotbálkem a výčepním pultem. Po letním výšlapu nebo zimní lyžovačce jistě oceníte vířivku se saunou, která se nachází ve stylových prostorách taktéž v přízemí penzionu. Apartmán B je umístěn v 1. patře domu.

U domu se rozprostírá upravená zahrada s venkovním posezením, houpací sítí a krbem, která přímo láká k relaxaci na čerstvém vzduchu a k letnímu grilování. Zajímavým zpestřením Vašeho pobytu může být promítání filmu na zeď domu. Užijete si tak soukromé letní kino. Apartmánový dům Tones Vám nabízí také sportovní vyžití, k tomuto účelu slouží malé zatravněné hřiště vedle objektu, na kterém si můžete zahrát nohejbal, fotbal a jiné hry. Vaše děti jistě potěší dětské hřiště.

Telefon: +420581002403

Internetové stránky: www.penzion-tones.cz

E-mail: penzion-tones@hotel.cz

Adresa: Podlesí 66, Hanušovice, 78833

GPS: 50.0741081N, 16.8602369E

Datum vložení: 18. 6. 2023 16:27
Datum poslední aktualizace: 18. 6. 2023 16:29

Služby

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

ČEZ

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky